New podium karbon

Jste XC fanatici a chcete být co možná nejrychlejší. Vy chcete vyhrávat.

Pak pro Vás máme tajemství. Dobrá, není to úplně tajemství: jezděte na co možná nejrychlejším kole a dostaňte tak ze sebe to nejlepší. Ale jak víte, které je nejrychlejší kolo ve své třidě?

Vzpomeňte na první důležité rady, když jste začínali s XC „Sežeň si co možná nejlehčí rám, který si můžeš dovolit“.

A když se staré principy potkají s novým designem a nejnovějšími technologiemi, výsledkem je zcela nový Mondraker Podium 2021. Rámový set vážící pouze 775 g ve velikosti M, nejlehčí sériově vyráběný hardtail na světě.

Na tomto kole nejsou žádné kompromisy co se týká ovladatelnosti, spolehlivosti, specifikací a nebo ceny – právě naopak. Je to chytrý design, skvělé materiály a know-how, které se opírá o více než 20 let zkušeností z inovací v oblasti mountainbikingu. To vše za přispění profesionálů týmu Primaflor-Mondraker, kteří se podíleli na vývoji, a kteří zajistí, že Podium bude tam kde patří. Ve Světovém poháru.

NUEVA PODIUM CARBON
775 G.

Se svým novým Minimal concept designem a karbonovou strukturou Stealth Air Carbon za použití high-modulus karbonového materiálu té nejvyšší kvality má zcela nový rám Podium pouze 775 g ve velikosti M – NEJLEHČÍ SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÝ HARDTAIL NA SVĚTĚ.

Technologie
XC FORWARD GEOMETRY

Dlouhý reach – ve všech 4 velikostech – a super krátký představec (60mm, S/M ; 70mm, L; 80mm, XL) znamená, že ovladatelnost je přesná a bleskurychlá. Geometrie je vylepšená a inovovaná pro rok 2021, pozměněný hlavový úhel, úhel sedlové trubky a kratší zadní stavba doplněná 100 mm zdvihu…to vše Vás má udělat ještě rychlejší. Kombinace skvělých jízdních vlastností ve výjezdech a perfektní stabilitu v jakékoliv rychlosti ve sjezdech.

Technologie
STEALTH AIR

Se svým Minimal koncept designem a strukturou Stealth Air carbon pouze s high modulus karbonu té nejvyšší kvality je 29er Podium 2021 lehčí, tužší, čistější a ještě rychlejší než kdy dříve. Rám na první pohled nenápadného vzhledu je perfektní kombinací elegance, ještě preciznějšího využití karbonu a nové geometrie – to vše zaručuje výkon, který vyhrává závody.

Podium 2021 je dostupné jako rámový set, nebo ve čtyřech variantách osazení: Podium Carbon, Podium Carbon R, Podium Carbon RR a Podium Carbon RR SL.

Chcete být nejlepší?

Mějte to nejlehčí kolo, a dejte tomu všechno.

Mondraker Podium: nefér výhoda.