New grommy

dej šanci svým představám

Úplně nový Groomy je zcela nová cesta, jak naučit ty nejmladší jezdce zábavě na dvou kolech – a také je naučit nezbytné dovednosti, které později využijí – to vše s úsměvem jaký jste předtím neviděli. Otevřete dveře garáže a…co to proboha je?!

Je to dětské odrážedlo s malým motorem vyrobené ze skvělých materiálů a použitím moderních technologií a know-how Mondrakeru.

Je dostupný ve dvou velikostech – 12 a 16, obě verze mají inovativní motor s 250W, které z něj dělají první opravdové a pokročilé e-odrážedlo na trhu, které posune zábavu nejmladších jezdců na zcela novou úroveň.

GROOMY SE VYZNAČUJE STEJNÝMI STANDARTY DESIGNU, MATERIÁLŮ A KVALITY VÝROBY JAKO VŠECHNA DOSPĚLÁ KOLA NESOUCÍ LOGO MONDRAKER

MONDRAKER GROMMY CHARGES THE NEXT GENERATION’S IMAGINATION
dej šanci svým představám
Technologie
STEALTH ALLOY

Vyrobili jsme Groomy z velmi lehkého a odolného hliníku slitiny 6061 – stejného materiálu jako některá kola z „dospělé“ kolekce Mondraker. Kvalitní materiál v kombinaci s promyšleným designem je důvodem lehké váhy 7,5Kg u Groomyho 12 a 8,5Kg u Groomyho 16. A protože jsou lehké, děti budou ihned cítit, jak snadná je na nich jízda. Vedení lanka k zadní brzdě a kabelů k rukojeti ovládající rychlost je vnitřkem rámu.

Technologie
NOVÝ MOTOR VYROBENÝ ZNAČKOU MONDRAKER

Motor Groomyho je zcela nový, specificky designovaný a vytvořený tak, aby byl malý, lehký a zároveň odolný. Dodává přesně takové množství energie, aby bylo Groomy zábavné, bezpečné a naučilo děti ovládat svou stabilitu a také ovládat kolo.

Max. výkon motoru je 280W a jeho pozice dole uprostřed je důležitá pro ovládání Groomyho. Je to stejný integrovaný koncept jako na našich nejlepších modelech Crafty carbon. Ovládání tří rychlostí je dětskou hrou. Učí se na první rychlosti 8,1km/h a pak se posunou přes prostřední úroveň až k rychlosti 17,7km/h…a nebo můžete motor úplně vypnout a používat jej jako klasické odrážedlo.

Technologie
VYMĚNITELNÁ BATERIE

Pro Groomyho jsme se také rozhodli vyrobit zcela nové baterie. Jsou velmi lehké a vytvořili jsme je tak, aby bylo opravdu jednoduché je vyměnit. Každá baterie vydrží cca 60minut (záleží jakou úroveň rychlosti děti využívají). Plné nabití trvá také cca 60minut a je jednoduché baterie prohodit, aby mohl Groomy jezdit tak dlouho, jak mladí jezdci budou jen chtít. Baterie jsou IPX4 voděodolné a mají custom ochranný kryt pro motor a pohon, aby bylo Groomy bezpečné.

New Grommy